O nás :
Založení firmy se datuje k 3. 12. 1992 zápisem do živnostenského rejstříku u okresního Živnostenského úřadu Zlín jako: Ing. Alois Kolář – Kovovýroba.

Předmětem podnikání byla především drobná zámečnická výroba a výroba transportních, manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel, výrobce plastových, hliníkových a dřevěných euro oken nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí (především Rakousko, Německo, Slovensko).

Zámečnická výroba se postupem času začala rozvíjet. Kromě výroby drobných zámečnických výrobků, transportních a manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel a oken, firma začala vyrábět komplexnější technologické celky a ocelové konstrukce nejen pro stavební a technologickou výrobu, ale i komplexní halové objekty.

Od roku 1994 působí firma ve vlastních výrobních prostorách v průmyslovém areálu v Otrokovicích.

15. dubna 2003 byla založena firma FEROZA, s. r. o., která převzala od firmy Ing. Alois Kolář – Kovovýroba veškeré pohledávky a závazky včetně stávajících zaměstnanců a strojního vybavení pro zámečnickou výrobu

V současnosti jsme schopni realizovat jakoukoliv ocelovou popř. zámečnickou konstrukci dle přání zákazníků dle nejvhodnějších technologických a výrobních postupů.

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich